İlgi görünce aşık oldu! 70 yaşındaki gelin, damadın ailesini şoke etti

İlgi görünce aşık oldu! 70 yaşındaki gelin, damadın ailesini şoke etti

Dünyanın en kalabalık ikinci ülkesi konumuna gerileyen Çin’de sıra dışı bir evlilik meydana geldi. Kendisinden 48 yaş büyük bir kadınla evlenen müstakbel damat önce yerel sonra da dünya medyasında ses getirdi. Damat, eşiyle tesadüfen tanıştığını belirterek 70 yaşındaki kadının mizah ve dünya görüşünden etkilendiğini ifade etti. Eşini tanıdıkça ona karşı aralarındaki yaş farkına rağmen bir şeyler hissettiğini fark eden damat, geçirdiği talihsiz bir kaza sonrası ise yaşlı kadına aşık olduğunu hissettiğini aktardı.

Bir trafik kazası geçirdiğini ve bu süreçte eşinin her gün hastaneye gelip kendisine destek olduğunu söyleyen damat, endişelerini geride bırakarak hastane odasında aşkını itiraf ettiğini kaydetti. 70 yaşındaki kadın ise bu itiraf sonrası şaşkına döndü ama 28 yaşındaki eşiyle aralarındaki bağ nedeniyle evlenmeyi kabul etti. Aralarındaki yaş farkından dolayı tereddüt ettiğini belirten gelin daha sonra damadın ailesiyle tanıştı.

Damadın ailesi ise bu evliliğe ve çiftin kararına destek verdi. İkilinin düğünü aile arasında gerçekleşti ve o anlar sosyal medyada kısa sürede on binlerce kişi izledi.

Kaynak: https://www.milliyet.com.tr/dunya/ilgi-gorunce-asik-oldu-70-yasindaki-gelin-damadin-ailesini-soke-etti-7085504